iPhone servis iPhonárna

Virtuální představení nových modelů iPhonu očekávejme i letos

19. 8. 2021

Hezké předtočené virtuální konference Applu můžeme čekat i letošní rok a opět nám bude chybět živé publikum a interakce s ním. V rámci virtuálního představení se mluví především o uvedení nových modelů iPhonu, Apple Watch a AirPods. Toto představení je v plánu na podzim letošního roku.

Keynote, jak je tato událost nazývána, měla již být normální formou, jak jsme na to zvyknutí. Problém nastal tehdy, když Apple chtěl vrátit své zaměstnance do kanceláří na pár dní v týdnu, ale to se nepodařilo a setkali se s vlnou kritiky, která byla způsobena obavami zaměstnanců z koronaviru.

Možná Apple přehodnotí ještě své rozhodnutí, ale počítat se s tím určitě nedá. Právě proto se údajně začínají chystat přípravy na virtuální formu představení nových modelů. A od tohoto Keynote se očekává opravdu hodně. V plánu jsou zcela jistě nové iPhony 13, Apple Watch Series 7 nebo AirPods 3. Ale možná to není vše, protože se spekuluje také o nových modelech Apple MacBook současně s novým iPadem mini nebo také o nové verzi HomePodu. Budeme se těšit, co nám Apple v následujících měsících přinese.

Stavte se na některé z našich poboček