iPhone servis iPhonárna

Větší kapacita baterie u nových iPhonů? Na základě více zdrojů je potvrzena!

31. 8. 2021

Každý, kdo je uživatelem jablečného telefonu ví, že kapacity baterií nebyly nikdy tím silným článkem Applu. Letošní modely iPhonů 13 by se však mohly dočkat výrazného skoku, což tvrdí hned několik předních zdrojů.

Údajně by mělo dojít ke zmenšení některých komponentů v iPhonu, a tedy také k jinému uspořádání vnitřních komponentů, které by mohlo mít za následek větší místo pro baterii telefonu.

Tchajwanská analytická firma TrendForce potvrdila, že pro letošní modely chystá Apple větší baterie a tato firma již dříve se svými informacemi slavila úspěch. Uvidíme, s čím nakonec Apple přijde, zda se zvětší výdrž zařízení nebo zvětšená baterie bude táhnout právě displej s vyšší obnovovací frekvencí, se kterým se letos počítá.

TrendForce dále vypustil, že se může počítat také s vylepšeným 5 nm čipsetem, který by dle získaných informací měl být úspornější a výkonnější. Další novinkou u iPhonů 13 by mělo být mmWave 5G (rychlejší verze 5G) pro více zemí. Jak jsme již dříve informovali, cena by měla být stejná jako u loňských modelů.

Stavte se na některé z našich poboček