iPhone servis iPhonárna

Otázka kdy už si nebude možné dát iPhone do kapsy!?!

30. 8. 2018

Podle nového průzkumu je záměr uživatelů koupit si nový iPhone větší než v loňském roce Zpráva, která vyšla tento týden, naznačila, že letošní aktualizace iPhonů by mohla být největší za 6 let. Nyní průzkum společnosti Loup Ventures ukazuje, že záměr koupit nový iPhone mezi uživateli je tento rok mnohem vyšší než v loňském roce. Společnost […]

Podle nového průzkumu je záměr uživatelů koupit si nový iPhone větší než v loňském roce

Zpráva, která vyšla tento týden, naznačila, že letošní aktualizace iPhonů by mohla být největší za 6 let. Nyní průzkum společnosti Loup Ventures ukazuje, že záměr koupit nový iPhone mezi uživateli je tento rok mnohem vyšší než v loňském roce.

Společnost Loup Ventures zkoumala 530 zákazníků v USA, kteří byli dotazováni, zda mají zájem o zakoupení nového iPhonu. Z těch 530 asi 48 procent uvedlo, že ano. 48 procent je mnohem víc než v loňském roce, kdy 25 procent uvedlo, že v příštím roce plánuje koupit nový iPhone. Průzkum se také dotazoval uživatelů Androidu, zda mají v úmyslu přejít na iPhone v příštím roce, a ukázalo se, že 19 procent uživatelů Androidu plánuje zakoupit iPhone oproti 12 procentům z loňského roku. Také průzkum testoval, zda budou mít uživatelé zájem zakoupit telefon, který má možnosti rozšířené reality. Tady 32% dotazovaných uvedlo, že ano, ve srovnání s 21%, když byla položena stejná otázka v září roku 2017.

Stavte se na některé z našich poboček