iPhone servis iPhonárna

iPad pro profesionály

21. 10. 2016

Nový iPad strhne pozornost všude, kam s ním vejdete! Potěší profesionála, který potřebuje rychlý a spolehlivý přístroj, užijete si ho také pro své osobní užití v pohodlí domova

Luxusní design

Jak jsme již řekli. iPad na sebe strhne pozornost všude, kde ho vezmete do svých rukou. Jedná se o opravdu povedený a propracovaný tablet. Svým výkonem překvapí i ty nejnáročnější uživatele. Celokovová konstrukce brání mechanickému poškození, velký display umožňuje práci i náročným grafikům.

Výkonnější jak notebook

iPad rozhodně není jen dalším nástupcem předešlých řad. Je to nová dimenze moderních počítačů. Kompaktní velikost akorát do ruky s maximálním výkonem a výdrží předčí většinu notebooků na trhu. I tu nejsložitější práci v něm uděláte pomocí ruky nebo tužkou, ať už prstem či gestem. Vybrat si můžete z menší, 9,7 palcové nebo 12,9 palcové verze.

Kouzelný display

Kolem displeje se točí celý zážitek z užívání iPadu. Nejen že na něm do nejmenších detailů prohlíží obsah. Proto pro nás Apple připravilo nejživější Retina displej. Větší, 12,9 palcový iPad má nejvyšší rozlišení z IOS zařízení. Menší, 9,7 palcový iPad pak nejvyspělejší a nejjasnější displej. Protože má širší barevný gamut, tak je saturace barev větší až o čtvrtinu než u předchozího modelu. Budete si tedy užívat barvy realističtější, poutavější, živější. Přesně to od nového iPadu očekáváme.

Parametry

Pro nový iPad je typické, že zvládne s přehledem úkoly vhodné pro PC. S tím rozdílem, že je neuvěřitelně lehký a tenký. Malý, 9,7″ váží 437g a široký je 6,1mm. Velký 12,9″ je pak 713g těžký a 6,9mm široký. Díky celo-hliníkové konstrukci působí bytelně.

I když budete celý den připojeni na Wi-Fi a budete pracovat s dokumenty, vydrží na jedno nabití až deset hodin.

Apple vás chce rozmazlit i sluchovými vjemy, proto do nového iPadu zabudoval do všech rohů hi-fi reproduktory. Vysoké frekvence směřují na horní reproduktory podle toho, jak ho momentálně držíme.

Skvělou vychytávkou pro iPad Pro je možnost dokoupení odpovídající Smart Keyboard. Jde o přenosnou klávesnici, která překvapí svým tenkým provedením, lehkostí a odolností. Zároveň slouží i jako kryt. Stačí připojit a začít psát nebo využívat jako stojánek.

Technologie Touch ID nabízí ověřováním otisku prstu alternativu hesla. iPad  Pro odemknete jednoduše dotykem. Navíc si budete moci pohodlně užívat nákupy v iTunes, iBook a App Storu.

Fotoaparát

Kamera vpředu i vzadu umožňuje pořízení selfie nebo kvalitních fotografií. Přední fotoparparát iSight na 12.9″ modelu má sofistikovaný snímač, se kterým uděláte profesionální fotky i videa. 9.7″ model má 12Mpix foťák isigh, který zachycuje 4K video, zpomalené video s frekvenci 240 snímků za sekundu, užijete si i Live Photos.

Zadní fotoaparát je opatřen nejnovějším snímačem FaceTime HD, díky kterému budou vaše videohovory opravdu opravdové. 5Mpix fotoaparát FaceTime HD na 9,7″ umí True Tone displej používat jako blesk. Vaše selfíčka budou realistická bez ohledu na světelné podmínky.

Stavte se na některé z našich poboček