iPhone servis iPhonárna

Co vše Apple chystá na podzim? Kdy přijde na trh Apple iPhone 13?

9. 9. 2021

Letos prý Apple chystá nabitý program plný novinek, které hodlá představit v podzimních měsících. S tímto tvrzením přišel velmi dobře informovaný reportér Mark Gurman z Bloombergu.

Z nejžhavějších novinek se dají očekávat představení iPhonů, iPadů (klasické i mini), Apple Watch, Maců a HomePodů. Není tedy ještě známo, kolik Keynotes Apple plánuje, ale vše bude virtuální. První pozvánky by měly dorazit koncem srpna, protože první plánované představení je první polovinu září.

Září by měly ovládnout nové iPhony 13 společně s Apple Watch a AirPods. Této události by měl připadnout třetí zářijový týden (13. – 17. září). Přesnější datum je 14. září a do prodeje by nové iPhony měly jít 24. září s tím, že předobjednávky by měly startovat 17. září.

Ve hře je u nových iPhonů 13 Pro stále velikost úložiště, kdy se spekuluje o 1 TB. Uvidíme, zda Apple vyslyší volání mnoha zákazníků, kteří by rádi tuto kapacitu telefonu využívali.

Už nyní se můžeme těšit na první virtuální představení a také na ty, které budou následovat. Přesný počet není jasný, ale vše bude vycházet z toho, kolik Apple bude chtít svým produktům dát času v rámci prezentace.

Stavte se na některé z našich poboček