iPhone servis iPhonárna

Bude iPhone SE 3? A jaký případně bude?

15. 10. 2021

Jsou modelové řady, které zákazníky táhnout a pak jsou takové, které bohužel méně. Mezi fenomény prodeje patří iPhony řady SE, naopak propadákem byla třeba modelová řada iPhone 12 mini. Menší verze iPhonů 12, přesněji iPhone 12 mini, byl stažen z prodeje z důvodu nízkých prodejů. Naopak odlehčené verze SE mají vždy vysoké prodeje a zákazníci je mají rádi, proto nejspíš můžeme brzy čekat i třetí verzi této modelové řady.

Hlavním aspektem u modelové řady SE hraje vždy cena, která je nízká. Výkon je vždy docela slušný, který zapadá do některého ze starších designů.

Analytik Kuo přišel s tvrzením, že iPhone SE 3 by měl mít podporu 5G, což by bylo opravdu skvělé v rámci toho, kolik tyto modely stojí a patřily by mezi ty, které by měly nejnižší cenovku telefonu s připojením 5G.

Tento model by měl přijít do jednoho roku, design není jasný. Někteří předpovídají stejné tělo jako doposud, někteří hovoří o bezrámečkovém vzhledu. Budeme sledovat další spekulace, kterých postupem času z uniklých informací bude přibývat.

Stavte se na některé z našich poboček