iPhone servis iPhonárna

Apple představil nový model AirPods!

30. 10. 2021

Na říjnovém Keynote kalifornský gigant představil AirPods 3. generace, které jsou zlatým středem mezi AirPods 2. generace a AirPods Pro co se designu a dalších prvků týká.

Nabíjecí pouzdro je stejnoměrné na výšku i šířku a sluchátka jsou více zakřivená s kratšími nožičkami. Oproti AirPods Pro nemají silikonové špunty do uší. Design, který Apple představil, by měl zaručit menší viditelnost a kvalitnější zvuk.

Vnitřní reproduktor je u nových AirPods 3 kompletně přepracovaný a na základě toho Apple tvrdí, že hudba bude kvalitnější. Mezi další novinky se řadí výdrž baterie, která by měla být o 20 % vyšší.

Dle dostupných informací sluchátka zvládnou až 6 hodin přehrávání hudby na jedno nabití s tím, že na hodinu poslechu stačí 5 minut nabíjení. Samotné pouzdro nabije sluchátka až na 30 hodin provozu. Nabít pouzdro lze přes kabel Lightning nebo pomocí bezdrátové nabíječky. Novinkou je podpora MagSafe nabíjení.

AirPods 3 dokážou odolat lehkému dešti a potu, tedy mají základní voděodolnost. Nové sluchátka od Applu jsou osazená čipsetem H1, který zlepšuje připojení k zařízení. Připojením AirPods 3 k jednomu ze zařízení se Vám automaticky sluchátka připojí i k dalším zařízením, které jsou napojeny na stejné Apple ID. Jak budou nové AirPods 3 hrát, to zjistíte až na vlastní poslech, protože každému sedí něco jiného. Ale jedno víme jednoznačně – máme se na co těšit!

A cena? Oficiálně je stanovena na 4 990 Kč!

Stavte se na některé z našich poboček