iPhone servis iPhonárna

Airpods

8. 1. 2017

Nadčasová designová sluchátka Airpods jsou jak vystřižená ze sci-fi titulu. Pobaví nás nejen svým vzhledem, ale také vlastnostmi. Stačí si je jen vložit do uší a už se sami automaticky připojí

Povedený design

Apple je průkopníkem designových vychytávek, o tom nás přesvědčil s každým novým zařízením. Výjimkou nejsou ani nová sluchátka AirPods. Bezdrátové připojení umožní uživateli to nejpříjemnější využití. Jen co je vytáhnete, jsou připravené k použití. Pak už stačí jen vložit do uší a hned se připojí k zařízení.

Aktivace a zapnutí

Sluchátka stačí aktivovat jedním klepnutím. Pak zůstávají automaticky zapnutá a neustále připojená se zařízením. Stejně tak je jednoduché i jejich ovládání. Vyndáte-li AirPods z uší, automaticky se pozastaví přehrávání. Takto jednoduše fungují, ať už posloucháte hudbu ze svého iPhonu, iPadu, Apple Watch či Macu. Je to díky infračervenému senzoru, který rozpozná, kdy jsou sluchátka vložená v uších. A protože nejsou kabelově připojená, můžete poslouchat jen jedno.

Současně se dokážou mezi jednotlivými zařízeními přepínat, znamená to, že můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu na Macu, a po přijetí hovoru na iPhonu ihned uslyšíte volajícího.

Dlouhá výdrž a výkon

Malé a přitom tak výkonné. Na jedno nabití vydrží sluchátka až 24 hodin aktivní. Jsou neuvěřitelně lehké, váží pouhé čtyři gramy. Navíc dva mikrofony filtrují nežádoucí hluk v pozadí, vy si tak užijete příjemné telefonování. Volající uslyší pouze skvělý zvuk, díky špičkovému snímání hlasu. AirPods využívají kodek AAC.

Vysoká odolnost

Ačkoli Apple nikde ve svých tiskových zprávách nepíše o tom, že by byly sluchátka vodotěsná, nezmiňuje ani zvýšenou odolnost vůči vlhku a potu, sluchátkům styk s tekutinou nevadí. Můžete je bezstarostně užívat v dešti nebo při zvýšené tělesné aktivitě. Jsou odolná i vůči mechanickému poškození, například při pádu z uší či ruky na zem.

Stavte se na některé z našich poboček